Skip to main content
11 wrzesień 2019

Konkurs na najlepszy biznes plan - finał

Konkurs na najlepszy biznes plan - finał

Cykl spotkań oraz szkoleń organizowanych przez Fundację Unitalent w ramach projektu „Zamień pomysł na biznes” skierowanego do studentów, zakończył się konkursem, podczas którego wyłoniono najlepszy pomysł na biznes plan.

Celem projektu było przedstawienie, głównie studentom, praktycznych aspektów związanych z przedsiębiorczością, co pokazało im jak wykorzystać własne predyspozycje w planowaniu swojej kariery oraz założeniu własnego biznesu.

9 września 2019 r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy biznes plan organizowanego przez Fundację Grupy Unibep Unitalent. Spotkanie odbyło się w siedzibie Grupy Unibep w Bielsku Podlaskim, do której przyjechało pięć zespołów ze swoimi pomysłami na biznes. Każdy z uczestników zaprezentował swój projekt przed Komisją Konkursową, w skład której wchodzili członkowie Rady oraz Zarządu Fundacji.

W konkursie wzięły udział projekty takie jak Mindhand, Kolagenowy Białystok, W&Z Consulting Agency czy Wirtualna Przymierzalnia Okularów iLOOK. Po zakończonych prezentacjach i naradzie Komisja postanowiła przyznać główną nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych ambitnej i pracowitej osobie, a mianowicie Katarzynie Gulanowskiej z projektem Proresult. Biznes ten dotyczy zarówno doradztwa, jak i szkoleń z zakresu bezpieczeństwa oraz efektywności produkcji.

Komisja Konkursowa jednogłośnie stwierdziła, iż wszystkie projekty biznesowe były bardzo ciekawe, a zaangażowanie pomysłodawców jest na bardzo wysokim poziomie. Wszystkim osobom startującym w konkursie serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia!

Na zdjęciu: członek zespołu Wirtualnej Przymierzalni Okularów iLOOK podczas prezentacji