Skip to main content
03 kwiecień 2024

Bezpłatne, certyfikowane szkolenie dla nauczycieli BiZ w Łomży

opdb_tytul_duzy-0dee73b7 Bezpłatne, certyfikowane szkolenie dla nauczycieli BiZ w Łomży - Fundacja Grupy Unibep Unitalent

Zapraszamy nauczycieli podlaskich szkół ponadpodstawowych na bezpłatne, certyfikowane spotkanie szkoleniowe w ramach przedmiotu „Biznes i Zarządzanie”. Przygotowane przez nas pomoce dydaktyczne dadzą Państwu możliwość prowadzenia lekcji z wielu bloków tematycznych BiZ tak, by lekcje o przedsiębiorczości były interesujące i dopasowane do potrzeb młodzieży, a jednocześnie w pełni kompatybilne z nową podstawą programową ww. przedmiotu nauczania.

Jak z nich korzystać, opowie dr Urszula Widelska, redaktor naczelna czasopisma naukowego Polskiego Wydawnictwa Ekonomicznego „Marketing i Rynek”, twórczyni scenariuszy lekcji BiZ przygotowanych w ramach projektu „Od pomysłu do biznesu”, nauczyciel akademicki, autorka wielu publikacji z zakresu marketingu.

Następnie zapraszamy na zajęcia prowadzone przez Piotra Szekowskiego, szkoleniowca wystąpień publicznych, wykładowcę MBA, aktora. Przeprowadzi on warsztaty z m.in. tworzenia angażujących struktur wypowiedzi i budowania argumentacji, a także z tego, jak uczyć koncentracji i budować atrakcyjny przekaz.

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2024 r. o godz. 10 na Akademii Łomżyńskiej. Potrwa ok. trzy godziny. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli przedsiębiorczości z województwa podlaskiego.

Uwaga - w czasie spotkania ogłosimy konkurs dla szkół ponadpodstawowych związany z realizacją projektu „Od pomysłu do biznesu”. Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in. ekspresy do kawy dla szkół.

Prosimy o potwierdzenie wzięcia udziału w spotkaniu do 9 kwietnia 2024 r. na adres e-mail: lub telefonicznie - nr tel. 600 920 094.

W razie jakichkolwiek pytań, prośba o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Kolejne spotkanie planujemy 17 kwietnia w Suwałkach.