Skip to main content
05 kwiecień 2024

Konkurs dla szkół ponadpodstawowych

DSC_0825-7f201da8 Konkurs dla szkół ponadpodstawowych - Fundacja Grupy Unibep Unitalent

Przedsiębiorczości można uczyć w kreatywny i ciekawy sposób, co pokazujemy w projekcie „Od pomysłu do biznesu” organizowanym przez Fundację Grupy Unibep Unitalent. Jak korzystać z naszych materiałów uczymy podczas spotkań z nauczycielami przedmiotu Biznes i Zarządzanie. A tym, którzy przeprowadzą na ich podstawie najbardziej kreatywną lekcję, wręczymy nagrody.

 

Dziś rusza konkurs „Od pomysłu do biznesu” organizowany przez Fundację Grupy Unibep Unitalent. Mogą w nim wziąć udział nauczyciele przedmiotu Biznes i Zarządzanie z województwa podlaskiego zgłaszając szkołę, w której pracują. Mają oni przeprowadzić lekcję na podstawie materiałów przygotowanych w ramach projektu OPDB dostępnych na stronie internetowej www.unitalentowani.pl (zakładka - Od pomysłu do biznesu). A następnie mają zgłosić na adres unitalent@unibep.pl opis swojej lekcji. Jaki ma być opis? Liczymy na kreatywność i inwencję uczestników konkursu. Może to być np. prezentacja, film, materiał multimedialny lub inna dowolnie wybrana przez nauczyciela.

Na zgłoszone prace czekamy do 10 czerwca 2024 r.  Komisja konkursowa oceni zgłoszone opisy i wybierze 3 najlepsze do dnia 14 czerwca 2024 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 17 czerwca 2024 r. na stronie internetowej fundacji www.unitalentowani.pl oraz na profilu FB fundacji. Laureaci konkursu otrzymają nagrodę za udział w konkursie. Komisja konkursowa wybierze 3 najlepsze prace, a szkoły, z których te prace będą pochodzić otrzymają nagrody rzeczowe w postaci m.in. ekspresów do kawy przeznaczonych do pokoi nauczycielskich.

Więcej nt. konkursu w Regulamin-konkursu-OPDB.pdf