Skip to main content
19 kwiecień 2024

Liczymy na Twoje wsparcie!

Liczymy na Twoje wsparcie!

O Fundacji Unitalent słyszeliście zapewne już nie raz - szczególnie mieszkańcy Podlasia, gdzie co roku #Unitalentowani organizują wiele inicjatyw i wydarzeń! Celem Fundacji jest działalność na rzecz dobra publicznego w zakresie rozwoju przedsiębiorczości i innych indywidualnych aktywności na terenie działania Grupy Unibep zwłaszcza wśród młodych ludzi.

W 2023 roku nasza fundacja zorganizowała lub współtworzyła wiele wspaniałych projektów i eventów m.in.
💢 „Od pomysłu do biznesu” – projekt skierowany do nauczycieli i uczniów szkół ponadpodstawowych. Stworzyliśmy 8 filmów i dostosowanych do nich scenariuszy lekcji z przedmiotu Biznes i Zarządzanie. Materiały edukacyjne trafiły do 250 szkół w województwie podlaskim. W ramach projektu zorganizowaliśmy konferencję w formie hybrydowej, w której wzięło udział 300 osób.
💢 „Od pieniążka do konta w banku” – warsztaty dla przedszkolaków w wieku 5-6 lat, przeprowadzone głównie w siedzibie Unitalent. Wzięło w nich udział ok. 260 dzieci.
💢 „Zadziw Mikołaja, czyli zaprezentuj się na 100 procent” – 4 edycja konkursu skierowanego do podopiecznych bielskich przedszkoli, szkół i placówek specjalnych. 14 reprezentacji nagrało fantastyczne prezentacje, które przedstawiliśmy Mikołajowi. W publicznym plebiscycie, w którym oddano 5 tys. głosów wybrano też najpiękniejszą ekologiczną choinkę.
💢 Po raz szósty współorganizowaliśmy East Design Days
Unitalent to jednostka użyteczności publicznej, która prowadzi działania na rzecz rozwoju talentów oraz wspierania osób potrzebujących. Dotacja dla fundacji Unitalent poprzez przekazanie 1,5% podatku może znacząco pomóc w realizacji ich celów. Wasze wsparcie może posłużyć do organizacji programów edukacyjnych, szkoleń, czy też pomocy indywidualnym przypadkom. Przekażcie 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Unitalent KRS 0000693764. Każda kwota ma znaczenie i może przyczynić się do stworzenia pozytywnych zmian w życiu wielu osób. Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia strony www.Unitalentowani.pl, gdzie możecie dowiedzieć się więcej o projektach, w które zaangażowana jest Fundacja!