Skip to main content
19 styczeń 2024

Kim jestem – półkolonie dla młodzieży

UNITALENT_-_kim_jestem_1-7caee4d4 Kim jestem – półkolonie dla młodzieży - Fundacja Grupy Unibep Unitalent

Jakie mamy mocne strony, jak możemy wyznaczać sobie cele i motywować się – tego m.in. dotyczyć będą półkolonie zimowe skierowane do bielskiej młodzieży. Fundacja Unitalent zaprasza uczniów szkół średnich oraz klas 7 i 8 podstawówki do zapisów na nasze zajęcia.

Warsztaty z młodzieżą poprowadzą: Justyna Kotowicz-Wiercińska – trener, psycholog, psychoterapeuta, Piotr Szekowski – aktor, trener szkoleń w zakresie wystąpień publicznych, autoprezentacji i komunikacji, dr Urszula Widelska – nauczyciel akademicki w zakresie ekonomii, marketingu, Biznesu i Zarządzania. Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku. Każdego dnia zajmą ok. 3 godzin z przerwą.

Poruszane tematy dotyczyć będą m.in. kwestii inteligencji motywacyjnej, temperamentu, poczucia sprawstwa, decyzyjności. Młodzież w ramach ćwiczeń dowie się: jak rozpoznać swój typ osobowości, jak wykorzystać swoje mocne strony i poprawić te słabe, jak zbudować zespół projektowy, wykorzystując mocne cechy osobowości.

Pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 29 stycznia w godz. 10-13, wtorkowe rozpoczną się o godz. 11. O godzinach rozpoczęcia kolejnych zająć będziemy na bieżąco informować uczestników. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie się na półkolonie. Można to zrobić telefonicznie pod nr tel. 600 920 094 lub e-mailowo: ubisz@unitalentowani.pl