Skip to main content
08 wrzesień 2023

Zapraszamy na certyfikowaną konferencję

opdb_konf_fb_1200x630_v1-26bbe44d Zapraszamy na certyfikowaną konferencję - Fundacja Grupy Unibep Unitalent

21 września 2023 r. odbędzie się konferencja pn. „Od pomysłu do biznesu, czyli inspirująco o biznesie i zarządzaniu”. Zapraszamy nauczycieli przedmiotu „Biznes i Zarządzanie” do rejestracji w tym bezpłatnym wydarzeniu. Każdy uczestnik konferencji otrzyma certyfikat - zarówno osoby, które wezmą udział w spotkaniu stacjonarnie, jak też online.

 Jak wziąć udział w naszym wydarzeniu? Wystarczy wypełnić naszą ankietę rejestrującą, którą znajdziecie Państwo pod tym linkiem: Transmisja konferencji - Fundacja Grupy Unibep Unitalent (unitalentowani.pl)

W ostatnim pytaniu prosimy o wpisanie, w jaki sposób chcecie wziąć Państwo udział w konferencji: online czy przyjedziecie na miejsce, a dokładnie do auli Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku (ul. Świerkowa 20/Budynek C).

Osoby uczestniczące w konferencji zdalnie (które zarejestrują się za pomocą linku do ankiety: Transmisja konferencji - Fundacja Grupy Unibep Unitalent (unitalentowani.pl) ) na kilka dni przed nią otrzymają na e-maila link do udziału w wydarzeniu. Ci, którzy chcą uczestniczyć w wydarzeniu stacjonarnie mogą to zrobić również za pomocą linku do ankiety lub wysłać zgłoszenie na adres e-mailowy: unitalent@unibep.pl (w zgłoszeniu prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika konferencji, jego adres e-mailowy oraz telefon kontaktowy).

Program:

11:00-11:15 – Przywitanie gości i oficjalne otwarcie konferencji
11:15-11:35 – Po co nam kreatywna i przedsiębiorcza młodzież? – debata z udziałem przedstawicieli biznesu, edukacji i samorządu
11:35-12:20 – Lekcja przedsiębiorczości przeprowadzona według scenariusza przygotowanego w ramach projektu „Od pomysłu do biznesu” – dr Urszula Widelska, autorka scenariuszy
12:20-12:40 – Przerwa
12:40-12:50 – Prezentacja osiągnięć podlaskiej młodzieży, która wygrała konkursy biznesowe w kraju
12:50-13:40 – Kapitał społeczny i gospodarka. Dlaczego Polska potrzebuje projektu MAKi? – debata z udziałem: Rafała Flisa, Wiceprezesa Zarządu Fundacji Zwolnieni z Teorii, Marii Rotkiel – psycholożki, prof. Jana Fazlagicia z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Zuzanny Piaseckiej, Prezes Zarządu Fundacji Empiria i Wiedza
13:40-14:00 – Czy opłaca się być kreatywnym i przedsiębiorczym? - debata z udziałem uczniów szkół ponadpodstawowych
14:00-14:05 - Oficjalne zakończenie konferencji


Każdy nauczyciel uczestniczący w konferencji dostanie certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu dot. wykorzystania scenariuszy lekcji w ramach projektu „Od pomysłu do biznesu”.


Konferencja odbędzie się w ramach projektu „Od pomysłu do biznesu” realizowanego przez Fundację Grupy Unibep Unitalent. Partnerem konferencji jest Fundacja Empiria i Wiedza. Partnerem strategicznym projektu jest Województwo Podlaskie, zaś merytorycznymi: Wydział Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, Fundacja ProAkademika oraz Biznes Lab. Partnerzy projektu to: Fundacja Arhelan Społecznie Odpowiedzialni, Malow sp. z o.o., Klaster Obróbki Metali, Infotech.

Informacje znajdziecie też Państwo w wydarzeniu na naszym profilu FB: https://fb.me/e/1repc22lJ