To było prawdziwe show. Były wspomnienia, wzruszenia, autentyczne emocje, podziękowania i popisy młodych talentów aktorskich. Ten duch wspólnoty Teatru The MASK i radość z bycia razem na scenie – udzielały się gościom jubileuszu. Starsi i młodsi aktorzy grali, śpiewali i bawili się na scenie.

Przed widownią wystąpili przedstawiciele kilku ekip, które przez 10 lat działania teatru próbowali swoich sił na scenie. Początkowo amatorsko, później coraz bardziej profesjonalnie i z coraz większymi sukcesami na przeglądach aktorskich nie tylko w Polsce, ale też Europie.

Było to możliwe dzięki wsparciu różnych instytucji. Jedną z nich była i jest Fundacja Grupy Unibep UNITALENT. Otrzymaliśmy za to oficjalne podziękowania na scenie, a i w naszych codziennych relacjach jest dużo życzliwości.

gala4 bez brand kopia 3

– Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski od kilku lat współpracuje z Fundacją Unitalent. W ramach tej współpracy realizowaliśmy różne wydarzenia, podczas których mogliśmy zawsze liczyć na wsparcie Fundacji oraz możliwość rozwoju podczas realizowanych przez Fundację wydarzeń – mówi Mateusz Sacharzewski, założyciel i szef The MASK i Kreatywnego Bielska Podlaskiego. – Cieszymy się zaufaniem, którym obdarzyła nas fundacja i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać i że wspólnie zrealizujemy jeszcze wiele ciekawych wydarzeń które zainteresują wielu młodych ludzi i pomogą im rozwinąć skrzydła w dziedzinach, w których działają lub chcą działać. Dzięki współpracy z Fundacją, zrealizowaliśmy takie wydarzenia jak: obóz artystyczny w Rydzewie, pikniki rodzinne grupy Unibep, wizyty prawdziwego św. Mikołaja oraz byliśmy wielokrotnie wspierani podczas realizowanych przez nas wydarzeń, takich jak np. Festiwal Teatralny „Decha” oraz Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.