Skip to main content
24 październik 2018

Ruszamy ze spotkaniami dla ambitnych i aktywnych

Ruszamy ze spotkaniami dla ambitnych i aktywnych

Już 30 października rusza druga edycja cyklu spotkań projektu „Zamień pomysł na biznes” z Fundacją Grupy Unibep Unitalent. Najbliższe spotkanie odbędzie się 30 października o godzinie 16.00 w Restauracji Kawelin (ul. Legionowa 10, Białystok). I od razu będzie ciekawie!

Podczas spotkania o swoich pomysłach na biznes opowiedzą Anima i Xero Point – zwycięzcy I edycji spotkań z Unitalentem, którzy zostali nagrodzeni przez Fundację Unitalent kwotą w wysokości po 10 000 złotych na rozwijanie swojego biznesu!

Wojciech Jarmołowicz – prezes Unitalentu i twórca m.in. Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw, oraz dr inż. Jerzy Sienkiewicz zdradzą, skąd czerpać pomysły na biznes.

O swoich pasjach biznesowych opowie Jarosław Antychowicz, prezes Infinity Group, jednej z najlepszych w Polsce agencji interaktywnych, czołowy podlaski przedsiębiorca, lider i wizjoner.

Poza tym pyszne kawa, herbata i ciasta oraz świetne, ambitne towarzystwo. Na ludzi z najlepszymi pomysłami biznesowymi mamy kilka niespodzianek: profesjonalne kilkudniowe szkolenie biznesowe oraz mentoring w jednej z warszawskich szkół menedżerskich.

Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza studentów, którzy planują założyć firmę. Was nie może zabraknąć! Do zobaczenia!

Bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/Unitalentowani/

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/340688163358968/

Na zdjęciu: Uczestnicy szkolenia biznesowego po I edycji spotkań ze studentami