Skip to main content
16 październik 2023

Zadziw Mikołaja po raz czwarty

mIKO%C5%81AJ-7c8ba7de Zadziw Mikołaja po raz czwarty - Fundacja Grupy Unibep Unitalent

Zapraszamy wszystkie bielskie szkoły podstawowe, przedszkola i placówki specjalne do udziału w kolejnej edycji konkursu „Zadziw Mikołaja, czyli zaprezentuj się na 100 proc. ” Do wygrania są nagrody i czeka nas wyśmienita zabawa!

Zasady są niemal identyczne, jak w poprzednim roku. Wystarczy, by dyrektor placówki wysłał do organizatora, czyli Fundacji Grupy Unibep Unitalent pisemne zgłoszenie do udziału w konkursie w terminie do 6 listopada. Następnie wybrana reprezentacja szkoły, przedszkola, czy placówki specjalnej nagrywa film o tematyce świąt Bożego Narodzenia. To ono będzie podstawą oceny. Nagranie wraz z pełną dokumentacją konkursową należy przekazać do Unitalent do 27 listopada.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku grudnia - szczegóły już niebawem. 

Na początku grudnia zostanie też wskazana najpiękniejsza choinka wśród udekorowanych przez dzieci i podopiecznych placówek specjalnych. Nagroda za najładniejszą choinkę wyniesie 500 zł. W konkursie Zadziw Mikołaja narody zostaną przyznane w trzech kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe i placówki specjalne.W każdej z kategorii na nagrody przeznaczone jest 1500 zł. Dodatkowo każda drużyna biorąca udział w konkursie może się starać o dofinansowanie zakupów takich jak np. stroje czy dekoracja niezbędna do nagrania. Wartość dofinansowania wyniesie maksymalnie 500 zł.

Poniżej regulaminy obu konkursów oraz niezbędna dokumentacja.

REGULAMIN_Zadziw_Mikoła

REGULAMIN_dekorowania_choinek.docx

Załącznik_nr_1_do_projektu_dekorowania_choinek.docxja.docx

Deklaracja_uczestnictwa_w_Projekcie.docx

Karta_projektu.docx

Karta_zgłoszeniowa.docx

KLAUZULA_INFORMACYJNA.docx

Wniosek_o_dofinansowanie.docx

Zgoda_na_przetwarzanie_danych.docx

Zgoda_na_publikację_wizerunku.docx

Zobowiązanie.docx